Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

Ślady zostają. Seria Szajba, t. 2

Tytuł:
Ślady zostają. Seria Szajba, t. 2
Autorzy:
Agnieszka Pruska
Tematy:
Kryminał
Kryminał
Data publikacji:
2023
Wydawca:
Oficynka
ISBN, ISSN:
9788367875004
Dostawca treści:
Legimi
eBook
  Przejdź do źródła  Link otwiera się w nowym oknie

Skuteczna jak pocisk ­– Szajba

Morderstwo, które musi wyjaśnić Sara Lipner po przejściu do Archiwum X, miało miejsce kilkanaście lat temu. Nim uda jej się wpaść na całkiem nowy trop, ginie jedna z osób, które mogły coś wiedzieć o motywie dawnej zbrodni. Jakby tego było mało, ktoś zakatował młodego policjanta, z którym współpracowała przy kilku sprawach. Jak znaleźć czas, by rozwikłać obie zagadki?

Ślady zostają to drugi tom serii powieści kryminalnych Szajba, których główną bohaterką jest gdańska policjantka Sara Lipner – zacięta, bezkompromisowa i szurnięta.

Agnieszka Pruska – powieściopisarka i animatorka kultury. Specjalizuje się w policyjnych kryminałach, choć nie stroni od powieści czy opowiadań lżejszego kalibru.

Prześlij opinię

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz